Çift Arka Kameralı Samsung Galaxy C10 Sızdırıldı!

0
291

Çift Arka Kameralı Samsung Galaxy C10 Sızdırıldı!

Bugüne kadar çift arka kamera akımına uymayı tercih etmeyen Samsung, görünüşe göre bu inadından vazgeçiyor. Markanın çift arka kameraya sahip ilk akıllı telefon modeli Galaxy C10’un görüntüleri sızdırıldı.

Sızdırılan görüntüde arka yüzeyini gördüğümüz Samsung Galaxy C10’un yekpare metal kasaya sahip olduğu görülüyor. Çift kamera lenslerinin Huawei modellerinde olduğu gibi dikey bir şekilde yerleştirildiği telefonun Rose Gold rengiyle oldukça şık göründüğünü söyleyebiliriz.

Öte yandan Samsung Galaxy C10’un teknik özellikleri de orta segment telefonlara göre bir hayli güçlü gibi görünüyor. Qualcomm Snapdragon 660 işlemci, 4/6 GB RAM, 64 GB depolama gibi özellikler ile donatılacak telefonun Galaxy S8’de olduğu gibi Bixby akıllı asistana sahip olması bekleniyor. Yılın ikinci yarısında tanıtılması beklenen telefonun ilk etapta Çin ve Uzakdoğu ülkelerinde satışa sunulacağını belirtelim.

Paylaş
Uzun yıllardan beri içli dışlı olduğum teknoloji dünyası ile ilgili en güncel gelişmeleri Donanım Arşivi'nde sizlerle paylaşıyorum.