Crytek, Hunt: Showdown İle Geri Dönüyor!

0
1869

Crytek, Hunt: Showdown İle Geri Dönüyor!

Uzun süredir hakkında mali krizde olduğu ile ilgili haberler çıkan Crytek, pek çok stüdyosunu kapatmış ve küçülmeye gitmişti. Şu sıralar çalışmalarını yoğunlaştıran şirket, yeni oyunu Hunt: Showdown’un ilk tanıtımını yayınladı.

Crytek yaklaşık 3 yıl önce Hunt: Horrors of the Gilded Age adında online bir oyun duyurmuş, fakat hiç yayınlanmadan rafa kaldırmıştı. Görünüşe göre bu oyunun geliştirilme çalışmaları aradan geçen zamana rağmen devam ettirilmiş. Kısa tanıtımda; “2 avcı her şeylerini riske attığı zaman şeytan onları sinsice bekler ve avcılar av olur.” şeklinde bir diyalog geçiyor. Bunun dışında göze çarpan ciddi bir spoiler verilmemiş.

Şuanda oyun ile ilgili bildiğimiz tek önemli şey, CryENGINE 3 oyun motoruna sahip olacak olması. Resmi tanıtım ya da çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir bilginin de verilmediği oyun; bakalım eskisinde de olduğu gibi ücretsiz ve online mı, yoksa CRYSIS gibi kutulu bir oyun mu olacak?

Paylaş
Uzun yıllardan beri içli dışlı olduğum teknoloji dünyası ile ilgili en güncel gelişmeleri Donanım Arşivi'nde sizlerle paylaşıyorum.