Donanım Arşivi V3 Oyuncu Bilgisayarı Özellikleri Sızdırıldı!

5
8448

Donanım Arşivi V3 Oyuncu Bilgisayarı Özellikleri Sızdırıldı!

Donanım Arşivi olarak hayata geçirdiğimiz ve pek çok takipçimizin yararlandığı “V” serisi oyuncu bilgisayarlarından en yenisi olan V3, yakın zamanda ortaya çıkacak. Özellikle Donanım Arşivi Dostlar Grubu‘nun merakla beklediği “V3” ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı!

Donanım Arşivi genel yayın yönetmeni Abdullah Hacıgül’ün DADG’deki paylaşımları, V3’ün performansı ile ilgili bazı ipuçları veriyor. Şimdiye kadar oluşturulan oluşturulan tüm V serisi bilgisayarlardan daha performanslı olacak V3, bir önceki model V2 ile benzer bir fiyatlandırmaya sahip olacak. Önemli parçaların markası ve modeli henüz belli değilken; işlemcinin AMD Ryzen 3 ailesinden olduğu, kasanın Power Boost Royal serisi, güç kaynağının Power Boost 500W Aktif PFC depolamanın WD 1 TB Blue ve RAM’in ise 2400 MHz frekansa sahip olacağı şuana kadarki sızıntılardan öğrenebildiğimiz bilgiler arasında içerisinde yer alıyor.

Stres testi ve oyun performansı çalışmaları tüm hızıyla devam eden Donanım Arşivi V3 oyuncu bilgisayarı videosunun bu hafta içerisinde Youtube’da yayınlanması bekleniyor.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.

5 YORUMLAR