Rampage SN-RW1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

0
3412

Bugünkü incelememizin konuğu çok fazla istek alan Rampage’in SN RW1 model koduna sahip 7.1 ses destekli oyuncu kulaklığı. Rampage burada 7.1 ses ve titreşim özelliği ile güzel bir performans sunarak fiyatını da uygun tutarak güzel bir fiyat/performans ürünü bizlere sunmuş. Gelin bu ürünü yakından inceleyelim ve detaylarına bakalım.

İsterseniz ürünün videolu incelemesini yukarıda verdiğimiz linkten izleyebilirsiniz, isterseniz de aşağıdan yazılı olarak incelememizi okuyabilirsiniz. Ve dilerseniz BURAYA tıklayarak ürünün satış ekranına gidebilirsiniz.


TASARIM

Ürün 2 metrelik kumaş sarım kaliteli bir kabloyla geliyor ve USB arabirimini kullanıyor. Cihazın tasarımına yakından baktığımızda ise piano black parlaklık ve mesh yapı dikkatimizi çekiyor ve ayrıca bu mesh yapının altında kırmızı LED aydınlatma ile Rampage logosuna yer verilerek hoş bir görüntü elde edilmiş. Diğer yandan ise ürünün mikrofon kısmı esnek bir malzeme ile imal edilmiş yani mikrofonu istediğiniz tarafa yönlendirebilirsiniz, ayrıca mikrofonun önünde bir adet kırmızı LED bulunmakta.

Üründeki bir diğer güzel nokta ise esnek kafa bandı, bu sayede kulaklık kafanıza tam olarak oturarak daha konforlu bir deneyim yaşatıyor.


Ürünün kulaklık padleri gayet ergonomik olmuş ve içerisindeki 40MM sürücülere güzel bir tampon oluşturmuş ayrıca dışarıdaki sesleri de oldukça fazla engellemiş.

SES DENEYİMİ


7.1 Ses deneyimini oyunlarda test etmek yerine Youtube üzerinde bunun için çok güzel videolar bulunuyor bu videoları tercih edebilirsiniz. Bizim yaptığımız testlerde kulaklık bu testlerden başarıyla geçiyor, bu fiyatlara bu deneyimi yaşatan nadir kulaklıklardan olduğunu söyleyebilirim. Üründe 40 MM sürücüler bulunuyor ve en yüksek ses seviyesinde dahi herhangi bir bozulmaya yol açmıyor.

Ve gelelim cihazdaki en can alıcı nokta olan basslardaki titreşim özelliğine, basslı bir müzik,film,oyun sahnesi olduğunda ürün titreyerek size gerçeklik hissiyatı veriyor.
Gelelim ürünün en can alıcı noktası olan mikrofonuna, cihazda kullanılan mikrofon yayıncılık vb. işler için bile yeterli bir mikrofon olmuş ve çok iyi bir performans sunuyor.

SONUÇ

Ürünün 185 liralık fiyatına rağmen bize sunmuş olduğu performans gayet iyi Rampage burada mikrofonu titreşim özelliği ve LED aydınlatması ile rakiplerine göre daha uygun fiyatlı bir fiyat/performans ürünü bize sunmuş.

Tüm bu inceleme notumuzdaki olumlu tecrübeler nedeniyle de RampageSN-RW1’e “FİYAT/PERFORMANS” ödülünü veriyoruz.