Rampage SN-RW5 Hydra Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

1
6816

Rampage SN-RW5 Hydra Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Bugünkü incelememiz konuğu yerli markalarımızdan Rampage’in kalitesiyle ve tasarımıyla oldukça dikkat çeken üst seviye oyuncu kulaklığı olan SN-RW5 modeli oluyor. Öncelikle söylemeden geçmeyelim kulaklığın tasarımı gerçekten çok başarılı duruyor ve ayrıca barındırdığı özellikleriyle de oyunculara göz kırpmayı başarıyor.

Tasarım

Gümüş, siyah ve kırmızı renklerin hakim olduğu tasarımda ana malzemeler metal ve plastik olmuş. Rampage yazısının basıldığı kısım metal tercih edilerek hem kalite artırılmış hem de görünüme güzel bir katkıda bulunulmuş. Ayrıca kulaklıkta bulunan kırmızı kısımda led bir aydınlatma bulunuyor ve kalp atışı ritminde çalışabiliyor tabiki dilerseniz bu özelliği kulaklığın kontrolcüsü üzerinden kapatabilirsiniz.

Kulaklık padlerine bakıyoruz, siyah deri malzemenin içerisinde memory foam (akıllı köpük) tercih edilerek uzun süreli kullanımlarda kulağınızda bir ağrı yapmamayı başarıyor ayrıca oldukça uzun ömürlü olduklarını da söyleyebilirim. Kulaklığımız dışarıya bir miktar ses veriyor tabiki ama dışarıdan gelen sesi ciddi anlamda kesmeyi başarıyor.

Kulaklığın kafa bandına baktığımızda memory foam (akıllı köpük) kullanıldığını görüyoruz bu köpük kafanıza rahatça oturarak baskıyı oldukça azaltıyor bu sayede rahatlığından da ödün vermemeyi başarıyor.

Kulaklığımızın mikrofon kısmına geldiğimizde ise bizi çıkarıp takılabilen modüler bir yapı karşılıyor ayrıca mikrofonu istediğiniz konuma getirerek daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz. Ayrıca kulaklığın kablosunun dayanıklı durduğunu da söyleyebilirim.

Teknik Detaylar Ve Kullanım Testi

Hassasiyet: 105dB/mW
Frekans Aralığı: 20-20000Hz
Empedans: 32Ω
Kablo Uzunluğu: 2 Metre
Fiş Tipi: USB
Mikrofon desteği: Var (Çok Yönlü)
Destek: Androıd, Windows, iPhone iOS
Ses Teknolojisi: Sanal 7.1 Ses Desteği
Titreşim Desteği: Var (Kapatılabilir)

Kulaklık ile yaptığımız uzun kullanım testlerinde öncelikle belirtmeliyim ki kulaklık gerçekten kulağınızı çok iyi kaplıyor ve herhangi bir rahatsızlık oluşturmuyor tabi burada kullanılan hafıza köpüklerinin etkisi oldukça büyük.

Kulaklıkla yaptığımız ses kalitesi testlerine geldiğimiz zaman ise sonuç gerçekten muazzam.
Öncelikle mikrofonundan başlayalım kulaklığın içerisindeki mikrofon pasif gürültü engelleme ve çok yönlü ses algılamaya sahip ve bizlere sunduğu kalite gerçekten yayıncıları bile mutlu edebilecek düzeyde.

Kulaklığın ses kalitesine değinecek olursak 50MM Hi-Fi sürücüler işlerini gerçekten çok iyi yapıyor basslar oldukça dolgun tizler ise biraz geride kalıyor ama genel kalite olarak kesinlikle kullanıcısını gerçekten tatmin edecek düzeyde.

Sonuç

Kulaklığımızın sonuç kısmına geldiğimizde ise cihazın bize sunduğu malzeme kalitesi gerçekten çok iyi ve bu kalitesini ses konusunda da sürdürmeyi başaran güzel oyuncu kulaklıklarından biri olmuş özellikle mikrofon kalitesi gerçekten muazzam.

Ürüne BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 YORUM