The Walking Dead Ücretsiz Oldu!

2
10227

The Walking Dead Ücretsiz Oldu!

Telltale Games tarafından The Walking Dead dizisini baz alınarak 24 Nisan 2012 tarihinde Steam‘de satışa sunulan hikayeye dayalı, singleplayer, choose your own adventure tarzına bir oyun olan The Walking Dead, Humble Bundle sitesinde ücretsiz oldu.

Steam‘de Türkiye fiyatı 39,00 TL olan ve The Walking Dead dizisinin ilk sezonunu baz alan The Walking Dead‘e ücretsiz erişebilmek için öncelikle buraya tıklayıp, oyunun Humble Bundle mağazasına gitmeniz gerekiyor. Siteye üye olduktan sonra ”Add to Cart” kısmına tıklayıp, Checkout‘a bastıktan sonra çıkan ekrandan ”Get it for free!” kısmına tıklamanız gerekiyor. Tıkladıktan sonra eğer siparişin başarılı olduğunu gösteren bir kısım gelir ise, mail hesabınıza oyunu indirmeniz için bir link gönderilecek. Gönderilen linke tıkladıktan sonra çıkan ”Download” tuşuna bastıktan sonra çıkan sekmeden aşağıya inip Steam kodunuza erişebilirsiniz. Kampanya 9 Eylül‘e kadar devam edecek.

Oyunun Fragmanı:

Ayrıca serinin 2. sezonuna dayalı, The Walking Dead: Season 2 ise Humble Bundle sitesinde Türkiye fiyatı 39,00 TL iken $4,99‘a düşmüş. Dilerseniz buraya tıklayıp The Walking Dead: Season 2‘ye erişebilirsiniz.